IMDb
ANASAYFA
BİYOGRAFİ
FİLMOGRAFİ
SHOWREEL
FOTOĞRAFLAR
BASINDA
İLETİŞİM
TR EN
IMDb
ANASAYFA
BİYOGRAFİ
FİLMOGRAFİ
SHOWREEL
FOTOĞRAFLAR
BASINDA
İLETİŞİM
TR EN
Kadın dizisinin setinde Seray Kaya’ya inanılmaz sözler!

Kadın dizisinin setinde Seray Kaya’ya inanılmaz sözler!

Fox TV’nin Salı akşamları ekrana gelen Kadın dizisinin oyuncusu Seray Kaya, çekimler sırasında başına gelen bir olayı paylaştı ve herkesi şaşkına çevirdi.

Şirin rolüyle ekranın sevilmeyen kadını ilan edilen Seray Kaya, başarılı performansıyla izleyenleri o kadar çok rolüne inandırmış ki sete kadar gelip hesap soranlar bile olmuş!

Seray Kaya, Women’s Style Türkiye dergisiyle yaptığı röportajda yaşadığı o ilginç anı anlattı. Adeta bir dönem Yeşilçam’ın ünlü aktöre Erol Taş’ın başına gelenleri sokakta yaşamaya başlayan Seray Kaya, olayı asla unutamayacağını söyledi.

‘Kötü kadın’ imajına rağmen durumdan pek de rahatsız olmayan oyuncu, sokakta ilginç tepkiler aldığını belirterek şu açıklamayı yapıyor:

“Seni öldürmek ve boğmak istiyoruz diyenler oluyor, hemen ardından da ‘Ama çok tatlısın’ diyorlar. Sette başıma çok ilginç bir olay geldi, sanırım hiç unutamayacağım. Çekim sırasında bir hanımefendi yanıma geldi. ‘Bu rolü seçmek için çok düşündün mü?’ dedi. ‘Severek kabul ettim’ dedim. ‘Şirin’i seviyorsunuz yani öyle mi?’ diye ısrar etti. Bana inatla hesap sordu. Ekip arkadaşlarım bile çok şaşırdı. Ardından ‘Biraz iyi olmayı deneyin’ dedi ve gitti. Şirin’le ilgili iyi bir şey duymadım henüz. Erol Taş ile kıyaslanıyorum ve bu benim çok hoşuma gidiyor. Yeni jenerasyonun Erol Taş’ı benim.”BASINDA